Sıkça Sorulan Sorular

Karavanınızda wc ve duş sistemi var mı?

Karavanımızda Thetford C223 modeli kasetli wc bulunmaktadır. Kullanımınız için gereken kimyasal sıvılar firmamız tarafından karşılanmaktdır. Ayrıca wc kabinimiz de ve araç dışında duş alma imkanı mevcuttur.

 

Karavanınızda sıcak su ve ortam ısıtıcı var mı?

Evet aracımızda Truma Combi 4 (lpg) ortam ve su ısıtma mevcuttur.

 

Aracınızda ısı yalıtımı mevcut mu?

Karavanımızım tüm karoserinde ısı yalıtımı mevcuttur. Ayrıca aracımızda karavan ısı camları mevcuttur.

 

Corona Virüs Tedbirleri Alınıyor mu?

Aracımız her kiralama öncesi, mutlaka temizlenmektedir. Corona virüs tedbirleri kapsamında da sterilizasyon ve ozon temizliği gerekli cihazlar ile sağlanmaktadır.

 

Yemek ihtiyaçlarımız için araçta neler mevcuttur?

Aracımızda Thetford T1090 12V karavan buzdolabı mevcuttur. Yemek yapılabilmesi için lpg ile çalışan Thetford iki gözlü camlı ocak bulunmaktadır. Ayrıca tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yemek seti vardır. 

***( Yemek Setlerimiz Her Araç Kiralaması Öncesi Sterilizasyon Sağlanmaktadır.)

 

Karavanınız enerjisini nasıl üretir? 

Karavanımızda 310W Monokristal güneş paneli mevcuttur. Kendi enerjisini üretebilmekle birlikte ayrıca size 220V sunabilmektedir. Bu sebeple karavan kamping alanlarına girmeden tatilinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Aracınız da ne tür güvenlikler var?

Aracımızın çeşitli bölümlerinde güvenliğiniz için tedbirler almış bulunmaktayız. Bunlardan en önemlileri Cbe Gaz ve Cbe Duman detektörleridir.  Elektrik sistemi ayrıca sigorta blokları ile korunmaktadır. Gazı veya Suyu acil kapatma vanaların yanı sıra, aracımızın dış ortamını gece karanlığında Tv mizinden dört ayrı kameradan izleyebilirsiniz.